Zarząd - Grupa brokerów Ubezpieczeniowych Łódź
GLOBAL

Zarząd

Danuta Kozłowska - Prezes Zarządu GBU GLOBAL Sp. z o.o.

Ekonomista, absolwent Uniwersytetu Łódzkiego wydziału Ekonomiczno-Socjologicznego. Posiada uznawany przez Unię Europejską dyplom ukończenia Studium Ubezpieczeniowego ENASS w Paryżu (Francuski Instytut Ubezpieczeń).
Absolwent studiów podyplomowych Diagnostyki Ryzyk i Likwidacji Szkód Ubezpieczeniowych
w Ubezpieczeniach Majątkowych i Osobowych w Akademii Finansów w Warszawie. Współautor wielu niestandardowych programów ubezpieczeniowych w zakresie ubezpieczeń majątkowych i ubezpieczeń na życie.

Zdzisława Lipińska - Wiceprezes Zarządu GBU GLOBAL Sp. z o.o.

Ekonomista, absolwent Uniwersytetu Łódzkiego Wydziału Ekonomiczno-Socjologicznego, specjalistka
w dziedzinie finansów. Posiada doktorat z nauk ekonomicznych.
W latach 1997 - 2002 wykładowca w Instytucie Medycyny Pracy w Łodzi z zakresu ubezpieczeń społecznych i ubezpieczeń zdrowotnych. Współautor wielu niestandardowych programów ubezpieczeniowych w zakresie ubezpieczeń majątkowych dla dużych podmiotów gospodarczych, robót budowlano - montażowych, publicznych i niepublicznych zakładów opieki zdrowotnej.Ta strona używa plików cookie. Są one wykorzystywane w celu gromadzenia danych statystycznych o odwiedzinach użytkowników oraz do celów marketingowych.
Dane analityczne są przez nas zbierane w sposób anonimowy. Możesz zablokować pliki cookie zmieniając ustawienia swojej przeglądarki - dowiedz się więcej
w Polityka prywatności oraz kto jest Administratorem danych.