Ubezpieczenia zdrowotne - GBU Global Łódź
GLOBAL

Ubezpieczenia zdrowotne

Jeżeli potrzebujemy skorzystać z porady specjalisty w ramach świadczeń NFZ, z reguły musimy zapisywać się na bardzo odległe terminy wizyt. W razie koniecznej hospitalizacji nie jesteśmy pewni, czy w wyznaczonym terminie zostaniemy przyjęci do szpitala, bo limit świadczeń zakontraktowanych przez NFZ właśnie się wyczerpał. Wielu pacjentów nie chce i nie może oczekiwać tygodniami na poradę specjalisty. Wolą korzystać z prywatnych porad lekarskich płacąc samu za każdą wizytę i tym samym ponosząc znaczne koszty.

Dlatego też Zarządy wielu naszych Klientów postanowiły rozwiązać powyższe problemy zlecając nam opracowanie i wdrożenie programu ubezpieczeń zdrowotnych dla pracowników swoich firm.

Dzięki zawartemu ubezpieczeniu pracownik otrzymuje możliwość korzystania w szerokim zakresie
z porad lekarzy specjalistów wtedy kiedy najbardziej takich porad potrzebują.

Oferujemy doradztwo w zakresie:

  • ubezpieczeń zdrowotnych dla pracowników i ich rodzin,
  • ubezpieczeń zdrowotnych dla kadry kierowniczej, zarządów firm i ich rodzin.

Analizując rynek prywatnych ubezpieczeń zdrowotnych GBU GLOBAL przygotowuje i wdraża kompleksowe programy ubezpieczeń zdrowotnych dla pracowników naszych Klientów i ich rodzin, które obejmują zarówno leczenie ambulatoryjne jak i szpitalne w prywatnych i publicznych placówkach medycznych na terenie całego kraju.

W celu uzyskania wyczerpujących informacji, jak również zawarcia interesującego Państwa ubezpieczenia prosimy o wypełnienie formularz kontaktowy i wysłanie go na adres e-mail:biuro@gbuglobal.com.pl lub o kontakt telefoniczny z naszym biurem (42) 636 86 17.Ta strona używa plików cookie. Są one wykorzystywane w celu gromadzenia danych statystycznych o odwiedzinach użytkowników oraz do celów marketingowych.
Dane analityczne są przez nas zbierane w sposób anonimowy. Możesz zablokować pliki cookie zmieniając ustawienia swojej przeglądarki - dowiedz się więcej
w Polityka prywatności oraz kto jest Administratorem danych.