Ubezpieczenia utraty zysku Łódź
GLOBAL

Ubezpieczenia utraty zysku

Ubezpieczenie utraty zysku jest produktem dodatkowym do ubezpieczenia mienia od zdarzeń losowych. Ubezpieczenie mienia od zdarzeń losowych nie zabezpiecza przed stratami finansowymi powstałymi w związku z ograniczeniem lub czasowym zaprzestaniem prowadzenia działalności.

Ubezpieczenie utraty zysku zapewnia pokrycie utraconego zysku brutto z prowadzonej działalności gospodarczej do czasu odbudowy mienia, które uległo szkodzie majątkowej i przywrócenia funkcjonowania przedsiębiorstwa do stanu sprzed powstania zdarzenia losowego.

Zysk brutto obejmuje koszty stałe jak i również uzasadnione koszty poniesione na ograniczenie lub zminimalizowanie spadku obrotu.

Warunkiem zawarcia ubezpieczenia utraty zysku jest posiadanie ubezpieczenia mienia od zdarzeń losowych.

Klientom posiadającym wyspecjalizowany park maszynowy oferujemy możliwość ubezpieczenia utraty zysku w następstwie uszkodzeń maszyn. Pokrywa ono analogiczne jak powyżej straty finansowe, które są konsekwencją uszkodzenia maszyn objętych specjalistycznym ubezpieczeniem maszyn od uszkodzeń.

Częścią programu może być ochrona oparta na wynegocjowanym dla naszych Klientów programie ubezpieczeniowym Ampułka.

W celu uzyskania wyczerpujących informacji, jak również zawarcia interesującego Państwa ubezpieczenia prosimy o wypełnienie formularz kontaktowy i wysłanie go na adres e-mail:biuro@gbuglobal.com.pl lub o kontakt telefoniczny z naszym biurem (42) 636 86 17.Ta strona używa plików cookie. Są one wykorzystywane w celu gromadzenia danych statystycznych o odwiedzinach użytkowników oraz do celów marketingowych.
Dane analityczne są przez nas zbierane w sposób anonimowy. Możesz zablokować pliki cookie zmieniając ustawienia swojej przeglądarki - dowiedz się więcej
w Polityka prywatności oraz kto jest Administratorem danych.