Ubezpieczenia dla firm - GBU Global Łódź
GLOBAL

Ubezpieczenia podmiotów gospodarczych

Tworzymy programy ubezpieczeniowe, których zadaniem jest możliwie maksymalne zapewnienie ochrony przed ryzykami związanymi z wystąpieniem zdarzeń losowych w posiadanym mieniu lub szkód wyrządzonych innym podmiotom podczas prowadzenia działalności.

Rekomendowane przez nas rozwiązania powstają po przeprowadzeniu oceny ryzyka co umożliwia stworzenie zindywidualizowanych i kompleksowych warunków ochrony ubezpieczeniowej odpowiadających realnym potrzebom naszych Klientów.

Współpraca ze wszystkimi firmami ubezpieczeniowymi działającymi na rynku pozwala nam na optymalny wybór produktów ubezpieczeniowych spełniających założenia przygotowanego programu ubezpieczeniowego.

Długoletnie doświadczenie oraz wiedza naszych pracowników umożliwia profesjonalne przygotowanie warunków ochrony adresowanych zarówno do małych i średnich przedsiębiorstw jak i dużych podmiotów gospodarczych.

Opracowujemy również programy ubezpieczeniowe na potrzeby postępowań realizowanych w trybie Ustawy Prawo Zamówień Publicznych.

W celu uzyskania wyczerpujących informacji, jak również zawarcia interesującego Państwa ubezpieczenia prosimy o wypełnienie formularz kontaktowy i wysłanie go na adres e-mail:biuro@gbuglobal.com.pl lub o kontakt telefoniczny z naszym biurem (42) 636 86 17.Ta strona używa plików cookie. Są one wykorzystywane w celu gromadzenia danych statystycznych o odwiedzinach użytkowników oraz do celów marketingowych.
Dane analityczne są przez nas zbierane w sposób anonimowy. Możesz zablokować pliki cookie zmieniając ustawienia swojej przeglądarki - dowiedz się więcej
w Polityka prywatności oraz kto jest Administratorem danych.