Ubezpieczenia na życie - GBU Global Łódź
GLOBAL

Ubezpieczenia na życie

Tworzymy programy ubezpieczeń na życie dla pracowników, kadry kierowniczej i zarządów firm. Do przygotowywanych przez nas programów ubezpieczeń na życie wprowadzamy niestandardowe rozwiązania uwzględniające zarówno potrzeby pracodawców jak i pracowników, a także specyfikę danej branży i związane z nią zagrożenia dla zdrowia i życia załogi. Wdrażamy opracowane przez nas programy, a na życzenie Klienta prowadzimy ich obsługę.

Oferujemy doradztwo w zakresie:

  • grupowych ubezpieczeń pracowników,
  • grupowych ubezpieczeń pracowników z funduszem inwestycyjnym,
  • pracowniczych programów emerytalnych,
  • ubezpieczeń na życie kadry kierowniczej i zarządów firm.

Zdobyte, przy opracowywaniu programów grupowego ubezpieczenia na życie, doświadczenie ułatwia nam opracowanie programu ubezpieczenia na życie pracowników podmiotów zobowiązanych do wyboru oferty ubezpieczenia w trybie Ustawy Prawo Zamówień Publicznych. Aktywnie uczestniczymy w procedurach realizowanych na potrzeby postępowań w trybie Ustawy Prawo Zamówień Publicznych.Ta strona używa plików cookie. Są one wykorzystywane w celu gromadzenia danych statystycznych o odwiedzinach użytkowników oraz do celów marketingowych.
Dane analityczne są przez nas zbierane w sposób anonimowy. Możesz zablokować pliki cookie zmieniając ustawienia swojej przeglądarki - dowiedz się więcej
w Polityka prywatności oraz kto jest Administratorem danych.