GLOBAL

Ubezpieczenia majątkowe i transportowe

Podstawowym elementem każdego z programów ubezpieczeniowych jest ubezpieczenie posiadanego mienia służącego do prowadzenia działalności gospodarczej.

Naszym Klientom rekomendujemy zawarcie ubezpieczenia mienia od wszystkich ryzyk, które w swym zakresie zawiera ochronę od zdarzeń żywiołowych (min pożar, huragan, powódź), kradzieży
z włamaniem oraz innych zdarzeń wyraźnie nie wyłączonych w umowie ubezpieczenia.

W celu zapewnienia kompleksowego charakteru oferowanych programów ubezpieczeniowych proponujemy analizę zagrożeń wynikających z prowadzonej działalności i związanych z posiadanym mieniem a po jej zakończeniu stworzenie programu rozszerzonego o specjalistyczne produkty takie jak np. ubezpieczenie sprzętu elektronicznego, ubezpieczenie maszyn od uszkodzeń, ubezpieczenie maszyn budowlanych od uszkodzeń.

Zapewniamy również ochronę związaną z ryzykami, jakie mogą wystąpić podczas transportu posiadanego mienia zarówno na terenie Polski jak i za granicą.

Jedną z naszych podstawowych zasad obowiązujących dla każdego z ubezpieczeń jest wprowadzenie zindywidualizowanych zapisów, które zapewnią jak najbardziej adekwatną wypłatę odszkodowania do wysokości faktycznie zaistniałej szkody.

Częścią programu może być ochrona oparta na wynegocjowanym dla naszych Klientów programie ubezpieczeniowym Ampułka.

W celu uzyskania wyczerpujących informacji, jak również zawarcia interesującego Państwa ubezpieczenia prosimy o wypełnienie formularz kontaktowy i wysłanie go na adres e-mail:biuro@gbuglobal.com.pl lub o kontakt telefoniczny z naszym biurem (42) 636 86 17.Ta strona używa plików cookie. Są one wykorzystywane w celu gromadzenia danych statystycznych o odwiedzinach użytkowników oraz do celów marketingowych.
Dane analityczne są przez nas zbierane w sposób anonimowy. Możesz zablokować pliki cookie zmieniając ustawienia swojej przeglądarki - dowiedz się więcej
w Polityka prywatności oraz kto jest Administratorem danych.