Ubezpieczenia komunikacyjne Łódź - GBU Global
GLOBAL

Ubezpieczenia komunikacyjne

Naszym Klientom posiadającym flotę pojazdów proponujemy przygotowanie umowy generalnej na warunkach, której będą ubezpieczane wszystkie pojazdy będące w ich posiadaniu w zakresie obowiązkowego ubezpieczenia posiadacza pojazdu mechanicznego, ubezpieczenia Auto-Casco, ubezpieczenia NNW kierowcy i pasażerów oraz ubezpieczeń Assistance.

Pozwala to na uzyskanie możliwie najbardziej korzystnych warunków ochrony oraz ceny za poszczególne ubezpieczenia.

W stosowanych przez nas rozwiązaniach oprócz samego zakresu ochrony szczególną wagę przykładamy do zapisów upraszczających i przyśpieszających procedurę likwidacji szkód. Należą do nich min mechanizmy związane z rozpoczęciem napraw pojazdów bez konieczności dokonania oględzin przez Ubezpieczyciela, możliwość napraw we własnym zakresie przy rozliczeniu szkód
z uwzględnieniem ustalonych stawek.

Prowadzimy bieżący monitoring liczby szkód, wysokości wypłat oraz przyczyn powstania zdarzeń objętych odpowiedzialnością Ubezpieczyciela. Dane te w dalszej współpracy z Klientem są wykorzystywane do opracowania procedur prewencyjnych lub administracyjnych zmierzających do zmniejszania wysokości wypłat z ubezpieczeń floty posiadanych przez Klienta pojazdów.

W celu uzyskania wyczerpujących informacji, jak również zawarcia interesującego Państwa ubezpieczenia prosimy o wypełnienie formularz kontaktowy i wysłanie go na adres e-mail:biuro@gbuglobal.com.pl lub o kontakt telefoniczny z naszym biurem (42) 636 86 17.Ta strona używa plików cookie. Są one wykorzystywane w celu gromadzenia danych statystycznych o odwiedzinach użytkowników oraz do celów marketingowych.
Dane analityczne są przez nas zbierane w sposób anonimowy. Możesz zablokować pliki cookie zmieniając ustawienia swojej przeglądarki - dowiedz się więcej
w Polityka prywatności oraz kto jest Administratorem danych.