Aktualności - GBU Global Łódź
GLOBAL

Aktualności

 • Dodano 17 listopada 2016 Promocja ubezpieczenia utraty dochodu


   GBU Global jako broker rekomendowany przez Okręgową Izbę Lekarską w Łodzi proponuje lekarzom w niej zrzeszonym zawarcie na preferencyjnych warunkach ubezpieczenia utraty dochodu oferowanego przez Lloyd’s, największą, najstarszą i najbardziej stabilną instytucję ubezpieczeniową.
  Ubezpieczenie to zapewnia zabezpieczenie finansowe w postaci wypłaty świadczenia w sytuacji czasowej lub trwałej niezdolności do wykonywania zawodu lekarza, powstałej na skutek choroby lub nieszczęśliwego wypadku.


 • Dodano 28 lipca 2015


  Jesteśmy platynowym sponsorem XIV Otwartych Mistrzostw Polski w Ratownictwie Medycznym, które odbędą się w dniach 24-27 września 2015 roku. Celem strategicznym Mistrzostw jest podnoszenie kwalifikacji zawodowych służb ratunkowych. W zawodach udział weźmie 40 zespołów ratownictwa medycznego z terenu całego kraju, które będą uczestniczyć w konkurencjach rozgrywanych na terenie Łodzi odzwierciedlających sytuacje zagrożenia życia z jakimi ratownicy mają styczność w codziennej pracy.

  Organizatorem Mistrzostw jest Wojewódzka Stacja Ratownictwa Medycznego w Łodzi. • Dodano 27 lipca 2015


  W lipcowym wydaniu Panaceum Numer 6 – 7/2015 opublikowany został artykuł przygotowany

  LEKARZE TEŻ CHORUJĄ! JAK SIĘ ZABEZPIECZYĆ OD ZMNIEJSZENIA DOCHODU.

  Dochód osiągany przez lekarza lub lekarza dentystę prowadzącego własną praktykę, czy też pracującego na kontrakcie jest ściśle powiązany z zaangażowaniem i nakładem czasu jaki lekarz poświęca na wykonywanie obowiązków zawodowych.

  W życiu zawodowym lekarza lub lekarza dentysty mogą się pojawić niezależne od jego woli zdarzenia, które mogą wpłynąć negatywnie na możliwość wykonywania codziennych obowiązków. Poważna choroba lub też nieszczęśliwy wypadek zaistniały w okresie ubezpieczenia mogą uniemożliwić wykonywanie pracy a w konsekwencji wpłynąć na znaczne obniżenie lub nawet utratę dochodu.

  Czy można się zabezpieczyć przed taką ewentualnością?

  Oczywiście, że tak.

  GBU GLOBAL na tą ewentualność przygotowała dla lekarzy i lekarzy dentystów zrzeszonych w OIL propozycję ubezpieczenia utraty dochodu. …więcej ….

Ta strona używa plików cookie. Są one wykorzystywane w celu gromadzenia danych statystycznych o odwiedzinach użytkowników oraz do celów marketingowych.
Dane analityczne są przez nas zbierane w sposób anonimowy. Możesz zablokować pliki cookie zmieniając ustawienia swojej przeglądarki - dowiedz się więcej
w Polityka prywatności oraz kto jest Administratorem danych.